• O nas

Kim jesteśmy?

DSF7332_HR-kopia.jpg

Tworzymy markę, której pasją jest różnorodna i odważna moda dla kobiet, pozwalająca im wyrażać siebie.

Jesteśmy nie tylko marką odzieżową, ale także zamiłowaniem do wyjątkowych kobiet. Nasza młoda marka narodziła się z miłości do różnorodności i odwagi, które chcemy przekazywać kobietom poprzez nasze stylizacje. To nie tylko ubrania, to manifestacja pewności siebie, radości z życia i odwagi, a także hołd złożony wyjątkowej postaci, jaką jest Mia.

Naszą inspiracją do powstania marki, jak i nazwy sklepu było niezwykłe połączenie z dwuletnią suczką rasy flat coated retriever o imieniu Mia. Mia jest nie tylko wierną towarzyszką właścicielki, ale także stała się duszą naszej marki. Odważna, żywiołowa, nie bojąca się nowych wyzwań, ale przede wszystkim wyjątkowa - czyli taka, jak kobiety Mia Chérie.
Nazwa "chérie", wywodząca się z języka francuskiego i oznaczająca "kochana", doskonale oddaje charakter tej relacji.

Jesteśmy marką odważną i gotową na nowe wyzwania. Mamy w sobie iskrę Mii, która pomaga nam tworzyć unikalne, wyjątkowe projekty. Dążymy do tego, by każda kobieta, nosząc nasze ubrania, poczuła się równie wyjątkowo, jak Mia – pełna odwagi, pewności siebie i niepowtarzalnej energii.

Naszym celem jest nie tylko dostarczanie modnych ubrań, ale przede wszystkim tworzenie doświadczenia, które pozwoli każdej kobiecie wyrazić siebie poprzez styl. Niezależnie od tego, czy wybierasz elegancką sukienkę czy komplet dresowy, chcemy, abyś czuła się wyjątkowo i pewnie w swoim ciele.

Mia Chérie to nie tylko marka odzieżowa – to manifestacja odwagi, wolności wyrażania siebie i radości z bycia sobą.

Mamy nadzieję, że nasze ubrania staną się dla Ciebie nie tylko elementem garderoby, ale także źródłem inspiracji do odkrywania swojego niepowtarzalnego stylu. 

Miej odwagę wyrażać siebie poprzez swoje ubrania, bo każda kobieta jest wyjątkowa, a Mia Chérie to miejsce, gdzie każda z Was może znaleźć coś naprawdę niepowtarzalnego dla siebie.


Odważ się poczuć się z nami wyjątkowo i zostań #MIACHERIELOVER! :)


Modern-Minimalist-OOTD-Instagram-Story-5.jpg